tardis

Co dělá malá čarodějka, když venku prší a není nutno nikam jít...

Občas i dokončuje dlouho rozdělané věci :o)
Fotky v LJ-cutu...
Tak jsem to konečně dodělala. Na to jaká s tím byla práce, to zas tak úžasné není (nebo jo?), na druhou stranu na to, že jsem nevěděla, jestli to vůbec bude možné, a kolikrát jsem se v něčem spletla jak během plánu - což jsem zjistila až během tvorby - tak i při samotné výrobě... tak na to, to zas až taková hrůza není :).
Posuďte sami:

Celý náramek volně položený na stole, s bleskem :)


Bez blesku, zato s podkladovým papírem (bez něj měl chudák Lumča problém s barvama)


Ještě jednou, o něco blíž


Na (mojí) ruce poněkud rozmazaně


Uvázání aneb čtyři mašličky jejichž uzlování mi přivodilo křeč do prsteníčku (ano já vím, že se obvykle udělá dvojitý uzel a nosí se to dokud se náramek nerozpadne. Já si je ale sundávávám)


Víc zdálky pro trochu představy jak je ta potvora velká :)


Ještě jednou, s viditelnější druhou půlkou


A zas ještě detailněji na Tardis


A naposled znovu ještě na ruce, ale s bleskem

Nejvíc mě asi štve, že je Tardis dost nahoře (jedna z těch věcí, co mi při plánování nedošla), takže vázání není dole, jak má být, ale posunuté ke straně, když chci aby Tardis byla vidět.
A taky ta druhá půlka - vymyslela jsem a vypotila vzorek na Tardis a říkala jsem si "no a zbytek nějak dovážu". A vůbec mi nedošlo, že to bude celá půlka náramku. Takže ten spodek vypadá tak jak vypadá. No.    
Takže tak. Co myslíte, stálo to za tu fušku? %))
To teda sakra že stálo! Bravo bravissimo! XD
Aji ten spodek se mi moc líbí, abys věděla;o)
Děkuji! *červená se* :)
Fakt aji ten spodek? No, na to že to byla čirá improvizace přímo za chodu tedy za výroby), tak to ještě dopadlo dobře, obvykle ty improvizace na dodělání zbytku náramku dopadnou dost nudně a nezajímavě a jednotvárně... :)
Díky ještě jednou.
Mjů! To je kváfný! To ses teda namakala, kočenko... A vnukáváš mi nápady! Chňa!
ó, děkujík, děkujík... *červenajík*
To si piš, že zamakala, úplně svinsky! %D
Ó, jsem dokonce inspirující! ^^ Nápady? Jaké? Jaké? *zvědavá* :)
perfektissimo!!! <3
(já jsem teď taky dělala Tardis pokus, ale zatím je to tajemství, takže se nemůžu pochlubit.)
Ó, děkuji, děkuji, děkuji! *září pýchou* :))
jů, tak to jsem zvědavá! doufám, že bude brzi k nahlédnutí! ^^ (taky jsem doteď neprozradila s tou mojí Tardis o co jde, takže zcela chápu a naléhat nebudu ^^)
Čučím s otevřenou tlamkou. Jsi dobrá!
Taky se mi líbí improvizace. Jsi správná fanynka. :-D
Úplně jsi mě nalákala na ty Tardis náušnice, co jsem měla v plánu vyrobit. :D Díky. :-)
Chííí... Kujííí <33 ^^
Tak vám se ty improvizace líbí? To je od vás hezké :)). Chňa. Spíš správný magor. Náramek byl první, další na řadě je tričko, už jsem uvažovala i jeslti bych taky z něčeho zvládla Tardis naušnice (nejspíš ne, na to jsem moc nezkušená s korálkama a nic jiného mě (zatím? ;)) nenapadlo; ale budu přemýšlet, jestli ještě na něco využiju ten vzorek Tardis, když už jsem si s ním dala takovou práci :) (a tentokrát ten původní, mnohem hezčí, elegantnější a věrnější předloze ^^).
Není zač :). A doufám, že se teda brzo s výrobkem pochlubíš ty ^^
Tardis! A já jsem v tom viděla pouze abstraktní tvary, dokud jsi to nenapsala... Ale vidět tam je. :)
Je to velice zajímavé, jak je široký!
To asi nebudeš moc velký fanda, ne? (ti - aspoň já to tak rozhodně mám - vidí Tardis (apod.) naopak úplně všude, i tam, co opravdu jsou jen abstraktní tvary :DD)
No jo, vyšel mrcha hodně široký, jinak to s takovým vzorem nešlo (a to ještě má Tardis jeden roh střechy až na kraji a je splácnutá a tak... kdybych se měla snažit o ten úplně první, mnohem elegantnější a hezčí a věrnější vzor, tak by z toho už byl snad celý rukáv %D)
A naposledy jsem viděla zatím jen The Satan's Pit. :) Líbí se mi to moc, je to krásně oddechové, napínavé, hezké, zajímavé apod., ale Tardis nevidím všude. XD
Thank you very much! :)
Yeah, I'll probably share also the pattern one day but first I must made it from my terrible scribbles to something more understandable :D